Przydarzyła Ci się kolizja samochodowa bądź wypadek drogowy i potrzebujesz pomocy? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat zajmuję się kompleksową obsługą w takich sytuacjach. Zapewniamy szeroki zakres pomocy, która z pewnością jest bezcenna w takich sytuacjach. Pomożemy Tobie uporać się z niesprawnym samochodem oraz za pomocą lawety przewieziemy Twój samochód do najbliższego warsztatu samochodowego w Hamburgu bądź innego miejsca, wskazanego przez Ciebie. Nie narażaj się na niepotrzebne problemy i postaw na rzetelną firmę z długoletnim doświadczeniem w branży.

Jak wygląda obsługa wypadku i kolizji drogowej?

Każde zdarzenie na drodze nie nosi takiego samego określenia. W zależności od tego, jak poważne skutki niesie za sobą dane zdarzenie, to zmienia się jego określenie i postępowanie podczas działań z nim związanych. W ramach nieszczęśliwych zdarzeń na drodze wyróżniamy przede wszystkim dwa przypadki, a więc:

  • kolizja drogowa,
  • wypadek drogowy.

Kolizja drogowa to oczywiście nie to samo co wypadek drogowy. Różnica pomiędzy tymi pojęciami jest zasadnicza. Mianowicie do kolizji drogowej dochodzi w momencie, gdy doszło np. do stłuczki dwóch samochodów, ale w ramach tej stłuczki w żaden sposób nie ucierpiała jakakolwiek osoba. Natomiast o wypadku drogowym mówimy w momencie, gdy doszło np. do nieszczęśliwego zdarzenia, w ramach którego jedna bądź więcej osób poniosły jakieś obrażenia. Jakakolwiek kolizja drogowa bądź wypadek wymaga odpowiedniej obsługi, która nie wygląda tak samo w obydwu przypadkach.

Otóż podczas zwykłej kolizji drogowej właściciele pojazdów powinni od razu usunąć samochody z drogi i wszelkie pozostałe części należące do tych samochodów, aby nie blokować ruchu drogowego i umożliwić przejazd innym pojazdom. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe i często samochód po takiej stłuczce nie nadaje się po prostu do dalszej jazdy. W takim przypadku powinniśmy skorzystać z zewnętrznej pomocy, w ramach której firma specjalizująca się w tego typu usługach pomoże nam przewieźć auto lawetą do najbliższego warsztatu samochodowego bądź do innego wskazanego miejsca docelowego.

W przypadku, gdy dojdzie do wypadku drogowego, to samochody oraz wszelkie elementy, które pojawiły się na drodze w skutku uszkodzenia aut, powinny pozostać w nienaruszonym miejscu, aż do czasu przyjazdu policji. W tej sytuacji pomoc drogowa z lawetą może okazać się już obowiązkowa. Szczególnie, gdy wypadek miał miejsce na terenie Niemiec, a my chcemy naprawić swój samochód w Polsce.

Dla naszej firmy żadna sytuacja nie stanowi problemu. Lubimy wyzwania i poradzimy sobie z każdą sytuacją. Nasza firma również zajmie się przetransportowaniem samochodu lub kilku samochodów wraz z pasażerami prosto do Polski. Niezależnie od tego czy wypadek miał miejsce w Hamburgu na autostradzie czy w mieście, nasza firma pomocy drogowej z pewnością zapewni należytą pomoc i pełną obsługę wypadku drogowego.

Profesjonalna pomoc na miejscu zdarzenia

Wraz z kolizją bądź wypadkiem drogowym często towarzyszą nam różnego rodzaju emocje. Taka sytuacja jeszcze mocniej na nas oddziałuje, jeżeli ma ona miejsce poza terytorium naszego kraju, np. w Niemczech. To ogranicza nasze racjonalne działanie i niejednokrotnie powoduje kolejne, zupełnie niepotrzebne problemy. Aby temu zapobiec, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Szczególnie, że Hamburg to spore miasto i obsługa wypadku drogowego musi zostać przeprowadzona naprawdę sprawnie i w całkowicie bezpiecznych warunkach. Doświadczenie naszej załogi z pewnością pozwoli uporać z Państwa problemem w szybki sposób.

Obsługa wypadków i kolizji drogowych – zapewniamy pełną obsługę różnorodnych zdarzeń drogowych, w których doszło do uszkodzenia jednego lub większej ilości pojazdów. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża laweta i jeśli samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, jest on przewożony do warsztatu. Miejscem docelowym może być Hamburg lub zaprzyjaźniony warsztat w Polsce. Holowanie z Hamburga do Polski to tylko część naszej oferty. Oprócz transportu uszkodzonego auta, zapewniamy również możliwość przewiezienia kierowcy i jego pasażerów do kraju. W razie konieczności oferujemy pomoc prawną, a także pomoc w zorganizowaniu samochodu zastępczego, jeśli kierowca chce kontynuować podróż.

Holowanie samochodu na autostradzie

Kolizja samochodowa bądź wypadek drogowy na autostradzie to dosyć częsta sytuacja. Nie rzadko podczas powrotów Polaków z Niemiec do ojczyzny ruch na niemieckich autostradach jest naprawdę ogromny. Z tego powodu zdecydowanie zwiększa się prawdopodobieństwo nieszczęśliwego zdarzenia. W przypadku, gdy już do niego dojdzie, większość osób chciałaby załatwić sprawę szybko i bez echa. Idąc za tą myślą, osoby często decydują się na holowanie samochodu za pomocą drugiego samochodu. Otóż takie działanie jest stanowczo zabronione i grozi wysoką karą grzywny, zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

W takiej sytuacji pozostaje nam wezwanie pomocy drogowej, która w odpowiedni sposób zajmie się tą sytuacją. W tej nie przyjemnej chwili, osoby z pomocy drogowej zajmą się wszelkimi sprawami, które dotyczą kolizji bądź wypadku. W szybki oraz bezpieczny sposób uporają się oni z problemem i przejdą do holowania samochodu. Nasze usługi obejmują nie tylko pełną obsługę kolizji i wypadków drogowych w Niemczech, ale również i transport holowniczy z Hamburga do Polski. Warto wspomnieć, że nasza firma oferuje również inne usługi, wchodzące w szeroki zakres kompleksowej pomocy drogowej w Hamburgu i pozostałej części Niemiec.

Pamiętaj, że odpowiednio przeprowadzona obsługa kolizji bądź wypadku drogowego jest bardzo ważna, szczególnie jeśli zdarzenie miało miejsce w Hamburgu bądź po prostu na terenie Niemiec. Nasza firma okaże się pomocna w każdej sytuacji. Oferując nasze usługi posiadamy nowoczesną flotę lawet i aut holowniczych, które pozwolą nam zająć się holowaniem każdego typu auta, jak np. klasyczny sedan, van, a nawet bus. Zadzwoń i uzgodnij z nami szczegóły, a na pewno dojdziemy do porozumienia.

Zadzwoń po pomoc teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer