Usterka bądź awaria na trasie jest tym, czego każdy z nas chce uniknąć. Tym bardziej, jeśli taka sytuacja miałaby się zdarzyć poza granicami naszego ojczystego kraju. Niestety jednak nie mamy wpływu na wszystko, stąd również i takie sytuacje mają miejsce. Z tego powodu postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy profesjonalne usługi holownicze wraz z doraźną pomocą drogową. W ramach tej pomocy posiadamy lawetę, która jest do dyspozycji 24/7 na terenie Hamburga, ale nie tylko. Jesteśmy w stanie rozwiązać Państwa problem również na terenie całych Niemiec, wystarczy się tylko skontaktować i omówić problem.

Laweta na terenie Hamburga i okolicznych miast

Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, że Polacy mają często różne potrzeby związane z lawetą na terenie Niemiec. Stąd nasze usługi obejmują szeroką pomoc w wielu zakresach. Nasza pomoc działa nie tylko w ramach pomocy drogowej, ale również w ramach np. przewozu samochodu zakupionego na terenie Niemiec do Polski. Niemcy słyną z wielu autohandli, dlatego niejednokrotnie zajmujemy się transportem zakupionego samochodu w Niemczech dla klienta z Polski. Oprócz przewozimy także uszkodzone oraz niezdolne pojazdy samochodowe do naszego kraju. Tak szeroki zakres usług obejmuje zarówno Hamburg, jak i inne pozostałe miasta niemieckie.

Usługi związane z lawetą Niemcy Hamburg - Polska obejmują całodobową pomoc, wraz z doraźną diagnozą oraz naprawą na miejscu, o ile zajdzie taka potrzeba oraz możliwość. Natomiast jeżeli taka pomoc jest niemożliwa, to do akcji wkracza nasza laweta i w pełni bezpiecznie zajmuje się holowaniem Państwa samochodu do najbliższego warsztatu samochodowego bądź inne wskazanego miejsca.

Wydawać by się mogło, że usługi holownicze są drogie w kosztach. Otóż nic bardziej mylnego. Nasza firma oferuje bardzo atrakcyjne stawki za wykonane usługi. Najtańsze ceny lawet z Hamburga do Polski były również naszym priorytetem podczas tworzenia firmy. Zdajemy sobie sprawę, jak drogie potrafią być nieraz tego typu usługi. My natomiast rozumiemy potrzeby naszych klientów i oferujemy bardzo konkurencyjne ceny w branży. Przy okazji nie zapominamy również o wysokiej jakości wykonywanych usług, dzięki czemu zapewniamy idealny stosunek ceny do jakości.

Najwyższe standardy w branży

Nasza firma istnieje w branży od wielu lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To co jest naszym głównym celem, to przede wszystkim rzetelna realizacja zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie klienta to jest właśnie to, co pozwoli nam się rozwijać najmocniej. Stąd stale inwestujemy w nasz rozwój. Dzięki temu posiadamy najlepiej możliwie wykwalifikowanych pracowników, którzy poradzą sobie z każdym problemem. Nie straszne im długie trasy, a problemy nie do rozwiązania po prostu dla nich nie istnieją.

Tak ogromne doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby klientów. Stąd nasza flota składa się z najlepszych lawet do tego typu potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że usługi lawety z Hamburga np. do Polski wiążą się niejednokrotnie z odbyciem kilkunastogodzinnej podróży. Z tego względu pomyśleliśmy także o ewentualnych pasażerach, którzy chcieliby razem z nami podróżować. Więc jeżeli Twój samochód uległ awarii na trasie i potrzebujesz pomocy, to możesz liczyć także na tego typu pomoc. Usługi holownicze są dla nas czymś więcej, dzięki temu od lat jesteśmy liderem w branży.

Skorzystaj z szerokiej oferty usług

Laweta Hamburg Polska i całe Niemcy – prócz obsługi wypadków drogowych, świadczymy również usługi związane z przewozem samochodów osobowych, vanów, pojazdów terenowych, przyczep kempingowych, aut sportowych, zabytkowych i wielu innych, lawetą z Hamburga do Polski. Transportujemy samochody uszkodzone w wypadkach, niesprawne techniczne lub bez ważnego przeglądu technicznego. Laweta przewiezie każdy rodzaj samochodu osobowego z takich miast jak Hamburg, Kolonia czy Berlin, do dowolnego miejsca w Polsce.

Podsumowując więc, poniżej przedstawiona została kompleksowa lista naszych usług:

  • obsługa wypadków drogowych,
  • przewóz samochodów osobowych m.in. takiego typu jak np. van, terenowe, sportowe, zabytkowe, a nawet przyczepy kempingowe.
  • doraźna pomoc na miejscu zdarzenia,
  • transport samochodów powypadkowych, niesprawnych technicznie oraz bez aktualnego przeglądu technicznego,
  • i wiele więcej po uprzednim kontakcie.

Tak szeroka skala oferowanych usług zapewnia naszym klientom dokładnie to, czego oczekują. Wybierając jedną firmę usługową z tej branży, mogą Państwo nawiązać długotrwałe relacje na kilku płaszczyznach jednocześnie. Jeden przewoźnik to z pewnością same plusy, szczególnie jeśli chodzi o cykliczne i regularne zlecenia na trasie Hamburg - Polska z wykorzystaniem lawety. Lepsze zrozumienie pomiędzy usługodawcą a klientem potrafi wznieść współpracę na jeszcze wyższy poziom, dzięki czemu oferowane usługi są zdecydowanie najwyższej jakości.

Opinie dotychczasowych klientów

Podczas prowadzenia wieloletniej działalności w branży transportowej na terenie wielu krajów, w szczególności Niemiec i Polski, do tej pory zebraliśmy multum pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów. Główne aspekty, które podkreślali oni w swoich referencjach to m.in. szybka oraz wzorowa pomoc, która została przeprowadzona w pełni bezpiecznych warunkach. Klienci podkreślają również, że humor podczas całej trasy ich nie omijał, a kierowca to prawdziwy diament, który był w stanie wytrzymać tak głośne i wesołe towarzystwo.

Pozytywne opinie o naszych usługach lawety z Hamburga do Polski cieszą nas i z pewnością motywują do dalszej pracy. Zadowolony klient po wykonanym zleceniu to nasze główne przesłanie. Nie ma nic innego, co by mogło bardziej nas zadowolić. Mimo wszystko wciąż pracujemy nad zwiększeniem jakości wykonywanych przez nas usług. Tak więc nie czekaj i w razie jakichkolwiek problemów dzwoń do nas, a nasza nowoczesna laweta wraz z doświadczonym kierowcą z pewnością podoła najbardziej wymagającym zadaniom.

Zadzwoń po lawetę teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer