PHU POMOC DROGOWA stanowi doraźną pomoc dla kierowców w przypadku wystąpienia awarii pojazdu na drodze niemieckiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy szybkie i specjalistyczne usługi w sektorze transportu samochodów. Stały rozwój oraz budowanie relacji z naszymi klientami są gwarantami wysokiej jakości obsługi każdego przypadku. Oferujemy profesjonalny transport na lawecie z Niemiec do Polski w dowolny dzień tygodnia. Holowanie samochodu na trasie Hamburg - Polska potrafi kosztować nawet 300 euro. Wybierając naszą firmę stawiasz nie tylko na bezpieczeństwo, ale także korzystną cenę usługi.

Holowanie Hamburg - Polska

Bycie uczestnikiem wypadku bądź kolizji drogowej wiąże się z odczuwaniem silnego stresu. W przypadku wystąpienia zdarzenia drogowego w obcym państwie kierowca odczuwa znacznie więcej obaw. W pierwszym odruchu zastanawia się co powinien zrobić. Jaka firma zapewni mu wszechstronną pomoc w zakresie transportu uszkodzonego pojazdu na teren Polski i późniejszej likwidacji szkód? Holowanie Hamburg - Polska jest możliwe dzięki naszym usługom! Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie pomocy drogowej na terenie Niemiec. Oprócz standardowych usług realizowanych przez całą dobę na terenie naszego kraju, zapewniamy także identyczne usługi na dowolnym obszarze Niemiec. Gwarantem sprawnego wykonywania naszych usług jest współpraca z niemiecką firmą MOTOEXPERT.

Laweta to nie wszystko!

W trakcie wieloletniej pracy zauważyliśmy, iż kompleksowa ochrona klienta jest istotnym i pożądanym zjawiskiem. Z tego względu nasze usługi nie odnoszą się jedynie do jednej wąskiej dziedziny - stanowią pełnowymiarowe zabezpieczenie przed wszelkimi zdarzeniami oraz incydentami związanymi z pojazdem na terenie Niemiec.

Pierwszą grupą świadczonych przez nas usług są standardowe. Jeśli wydarzą się na terenie Niemiec - nasza firma uda się na miejsce zdarzenia po to, aby zapewnić Tobie potrzebną pomoc. W skład usług standardowych wchodzą takie zadania jak, między innymi:

  • spuszczanie paliwa
  • dowóz paliwa
  • awaryjne odpalanie pojazdu
  • wymiana wadliwego koła
  • diagnostyka komputerowa
  • usługi wulkanizacyjne

Naszą drugą dziedziną jest rzecz jasna holowanie pojazdów na lawecie. Najczęściej realizujemy holowanie Hamburg - Polska, jednak nasza firma oferuje swoje usługi na terenie całych Niemiec. Obsługujemy wszystkie autostrady i drogi szybkiego ruchu oraz największe niemieckie miasta. Jeśli więc dojdzie do wypadku lub kolizji Twojego pojazdu na terenie Niemiec, przybędziemy gdziekolwiek będziesz bez względu na porę dnia! Pracujemy bowiem w systemie całodobowym tak, aby zapewnić pełną ochronę naszych klientów w czasie rzeczywistym. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia na wszystkich popularnych drogach szybkiego ruchu i autostradach w Niemczech: A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93.

Naszą specjalnością jest pomoc w zakresie holowania pojazdów na terenie całych Niemiec. Najszybciej jesteśmy w stanie dojechać do większych aglomeracji niemieckich takich jak Berlin, Hamburg, Magdeburg, Monachium, Dortmund, Frankfurt nad Odrą, Leipzig, Bremen. Jeśli do zdarzenia doszło w okolicy niewielkiej miejscowości - nie jest to problemem! Dojedziemy do każdego miejsca na terenie Niemiec, aby pomóc Ci w nagłej sytuacji!

Dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi?

Główną zaletą naszej firmy jest całodobowa obsługa klienta. Holowanie na trasie Hamburg - Polska realizujemy we wszystkie dni tygodnia, w każdy dzień w roku, również w okresie świątecznym. Wybierając naszą firmę stawiasz więc na pełen zakres usług o dowolnej porze roku. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia w kontekście niesprawnego pojazdu będąc na terenie Niemiec - nasza firma będzie doskonałym wyborem. Zajmujemy się nie tylko holowaniem pojazdów na lawecie, ale również drobniejszymi usługami, które tak samo jak wypadek czy kolizja mogą powodować duży problem podczas jazdy. Wybierając PHU POMOC DROGOWA zyskujesz gwarancje wysokiej jakości wygody i bezpieczeństwa w przystępnej na każdą kieszeń cenie.

Wysoka jakość obsługi w dziedzinie:

Holowania uszkodzonych pojazdów

Nasze usługi świadczymy na terenie całych Niemiec. Najczęstszą trasą, którą wykonujemy jest holowanie Hamburg - Polska, jednak jesteśmy w stanie dojechać do każdego zdarzenia drogowego. Dojedziemy na każdy odcinek niemieckich autostrad, w tym A1, A2, A24 czy A20, jak również do najważniejszych miast w tym kraju - Berlina, Hannoveru, Hamburga czy Monachium.

Przewozu pojazdów na lawecie do Polski

Oferujemy przewóz pojazdów na lawecie do Polski przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa i wygody. Na lawetę zabierzemy każdy model samochodu osobowego, terenowego, dostawczego, busa a nawet przyczepę kempingową bądź pojazd rolniczy. Jesteśmy przygotowani na holowanie dowolnego typu pojazdu, zaś w naszych urządzeniach zapewniamy miejsce nawet 6 osobom. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci bezpiecznie wrócą do kraju. Transport lawetą proponujemy w konkurencyjnym przedziale cenowym na terenie całych Niemiec.

Zadzwoń po holowanie

Kliknij w przycisk aby wybrać numer